V sobotu 10. září se ve Svobodných Dvorech můžete těšit na dvě komunitní akce – tradiční úklid v rámci celorepublikové osvětové kampaně Ukliďme Česko a Sousedský piknik.
 
Den začne hromadným úklidem. Sejdeme se v 9:00 u Zahradkářské osady Bohdanečská. Následně se rozdělíme do několika skupin, z nichž jedna se může zaměřit na úklid Bohdanečského rybníka. Letošní velkou novinkou bude úklid a vymalování pochodu pod silnicí I/11 (jedna z hlavních přístupových cest k rybníku). Záštitu nad akcí udělil Okrašlovací spolek Svobodné Dvory, z. s. Spolek od firmy Wienerberger s.r.o., která je majitelem pozemku, na němž podchod stojí, získá dar na na pořízení úklidových pomůcek a barev.
 
Pokud to s úklidem myslíte vážně, tak bych Vás poprosil o registraci na akci zde. Nezapomeňte si s sebou vzít pracovní rukavice a především dobrou náladu 🙂 Děkujeme všem, kdo nám pomáháte udržet Svobodné Dvory čisté.
 
Od 15:00 se sejdeme v areálu sokolovny na Sousedském pikniku. Vezmětě si deku, něco k snědku a přijďte poklábosit a strávit společné odpoledne. Pro děti bude připraven skákací hrad (zdarma) a malování na obličej. Bude i možnost opéct si špekáčky. Na akci Vás srdečně zve Komise místní samosprávy Svobodné Dvory.
 
Budeme se těšit na Vaši účast!
10. ZÁŘÍ SE MŮŽETE TĚŠIT NA TRADIČNÍ ÚKLID A SOUSEDSKÝ PIKNIK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.