Jaké podnikatelské subjekty působí ve Svobodných Dvorech?

Svobodné Dvory jsou sídlem několika významných firem. Celkově zde působí přes čtyři stovky podniků a podnikatelů. Počtem převládají podnikající fyzické osoby (živnostníci), nicméně nejvyšším počtem zaměstnanců disponují a největších obratů zde dosahují společnosti s ručením omezením a akciové společnosti. Níže naleznete výběr podniků a podnikatelů působících ve Svobodných Dvorech. Primárně se jedná o subjekty, které mají vlastní webové stránky. Podnikáte a chcete být na stránkách vidět? Napište nám.

K tomu, aby zde více podnikatelů rozjelo svůj byznys, je potřeba stabilní a rychlý internet. Kvalitní internetové připojení však ocení i místní obyvatelé. Seznam firem, které ve Svobodných Dvorech nabízejí internetové připojení a jejich srovnání, naleznete na samostatné stránce.

Podniky se sídlem ve Svobodných Dvorech

 • D.E.E.D., a.s. – firma byla založena v lednu 2001 a dnes se řadí k významným výrobcům a dodavatelům dřevostaveb na evropské trhy. Působí především pod názvem své pobočné společnosti D.E.E.D. CZECH s.r.o. Sídlo firmy je na adrese Dvorská 161/57a.
 • FILCO, spol. s r.o. – specializovaná firma zabývající se úpravou stlačeného vzduchu a technických plynů, sušením a odvlhčováním vzduchu a plynů, procesní filtrací kapalin, plynů a páry. Sídlo firmy je na adrese Dvorská 464/103.
 • PERPET CZ s.r.o. – firma se zaměřuje na služby v oblasti výroby ocelových konstrukcí a technologií pro potravinářský průmysl, výrobní haly, mostní konstrukce, speciální konstrukce, montáže technologií, apod. Sídlo firmy je na adrese Dvorská 258/108.
 • Centrum andragogiky, s.r.o. – vzdělávací a poradenská společnost, která poskytuje komplexní systematické firemní vzdělávání včetně zefektivňování činnosti firem a organizací. Součástí společnosti je i Centrum zlepšování, s.r.o. Firma působí v Centru CIHELNA, které je stavbou roku 2015 Královéhradeckého kraje. Sídlo firmy je na adrese K Dolíkám 809/8b.
 • TECHPROFI HK, s.r.o. – firma se zabývá tepelnou technikou, zdravotně technickými instalacemi, projekční činností v oblasti TZB a poskytuje služby vlastníkům a správcům bytových a nebytových objektů při rozúčtování nákladů na vytápění a spotřebu vody za pomocí měřičů tepla, indikátorů pro rozdělování topných nákladů a vodoměrů. Sídlo firmy je na adrese K Dolíkám 716/7a.
 • BRUKR CZ s.r.o. – firma poskytuje širokou škálu služeb v oblasti zpracování kovů, především soustružení a frézování. Sídlo firmy je na adrese K Dolíkám 683/12.
 • E G T servis s.r.o. – firma vyrábí a dodává průmyslové plynové a elektrické pece pro tavení a tepelné zpracování kovů, skla, keramiky, plastů ale i jiných materiálů. Sídlo firmy je na adrese Dvorská 154/100.
 • REMAVID s.r.o. – firma se zabývá zámečnickou a klempířskou výrobou včetně montážních prací. Provozovna firmy se nachází na adrese Spojovací 57/56.
 • POLARFOX, s.r.o. – firma je zaměřena na prodej, servis a pronájem zmrzlinových strojů a výrobníků ledové tříště. Sídlo firmy je na adrese Postranní 659/8.
 • Compact Polanský s.r.o. – firma dodává a montuje garážová vrata, průmyslová vrata, automatické pohony a domovní dveře a vyrábí vjezdové brány. Sídlo firmy je na adrese Dvorská 239/106.
 • ONAVOZ, s.r.o. – opravy vozidel se zaměřením na značky Tatra, Liaz a Avia. Sídlo firmy je na adrese Dvorská 108/101.

Podniky s provozovnou ve Svobodných Dvorech

 • ATM CZ a.s. – firma provádí demolice, stabilizace zemin, frézování vozovek a recyklaci stavebního odpadu. Provozovna firmy se nachází na adrese Klacovská 771.
 • KASTT, SPOL. S.R.O. – významný výrobce výměníků zpětného získávání tepla a dodavatel vzduchotechnických a klimatizačních zařízení. Provozovna firmy se nachází na adrese K Dolíkám 388/6.
 • DM Solutions, s.r.o. – firma se zabývá grafickými a propagačními službami, tiskem a distribucí. Firma je zároveň provozovatelem stránek eshopak.cz. Provozovna firmy se nachází na adrese Dvorská 129/65.
 • Zídekhk s.r.o. – návrhy a realizace okrasných zahrad, sadových úprav a travnatých ploch. Provozovna firmy se nachází na adrese Klacovská 56/2.

Podnikatelé (živnostníci) ve Svobodných Dvorech

 • Petr Vošoust – autoservis a pneuservis. Místo podnikání se nachází na adrese Pálenecká 182/49.
 • Ludmila Šťovíčková (KÁMEN) – nákup a prodej žuly, mramoru, čediče a pískovce. Prodej parapetů, dlažebních i obkladové desky, mramorových a žulových kostek a regulačního kámene. Místo podnikání se nachází na adrese Dvorská 327/128.
Výrobní hala firmy WIEGEL ve Svobodných Dvorech (foto: Tomáš Merta)
Areál firmy KASTT ve Svobodných Dvorech (foto: Tomáš Merta)